ویزای چین

مدارک لازم جهت اخذ ویزای چین: اصل پاسپورت + 2 قطعه عکس رنگی + آدرس و تلفن مسافر برای درخواست ویزای (تجاری) مسافر باید در پاسپورت ویزای قبلی داشته باشد.در صورت نداشتن ویزا اطلاع داده شود. برای ویزای6 ماهه 5 ویزای قبلی و ترجمه جواز شغلی لازم است.

 

 

نوع ویزا مدت آماده شدن ویزا قیمت
گروهی عادی ( 5 نفر ) 12 روز کاری 110 $ هر نفر
انفرادی عادی  L توریستی 10 روز کاری 150 $
انفرادی فوری F 8 روز کاری 350 $
تجاری 6 ماه مولتی 20 روز کاری 950 $
چین یکساله 20 روز کاری 1500 $

 

در صورت داشتن ویزای چین در پاسپورت قبلی آن را ارسال نمایید

مسئولیت صدور بلیط و رزرو هتل و... قبل از صدور ویزا به عهده مسافر میباشد و این آژانس هیچگونه مسئولیتی ندارد.

تذکر :  در صورتیکه تحویل و یا عدم صدور ویزا بدلایلی همچون تعطیلی سفارت یا کشور دعوت کننده و یا اختلاف سیاسی و مشکلات شرکت دعوت کننده و یا تشانه اسمی و چهره ای مسافر و... که از اختیارات این دفتر خارج است به تاخیر بیافتد، این دفتر هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و هزینه دعوتنامه یا ویزا مسترد نخواهد شد (هزینه تغییر تاریخ یا کنسلی بلیط و هتل نیز کلا بعهده درخواست کننده می باشد)

ضمناً آدرس و تلفن محل سکونت و کار و شغل مسافر جهت فرم سفارت ضروری میباشد.

کنترل کلیه مدارک مسافر به عهده آژانس درخواست کننده می باشد و این دفتر هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد. در صورتیکه برای همراه پاسپورت ویزا لازم است در درخواست کتبی حتماً ذکر شود. تغییر قیمت های پکیج یا به دلیل نوسان قیمت یورو  یا دلار یا هزینه دعوتنامه و یا تغییر نرخ سفارت می باشد.  پاسپورت مسافر باید حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد. ارسال مدارک به این آزانس به عنوان پذیرش شرایط فوق می باشد.

تماس با ما

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 8

تلفن : 02191006898

اطلاعات مفید